اقدام به پرداخت

بانکه هانا استیل

بانکه هانا استیل
Item model number : 11284
*
*
28,000 Tomans
Quantity + -
recommended

Jar Steel (Kamar Barik)

34,500 Tomans
  •  

بطری تخت هایپ

بطری تخت هایپ محصولی با طراحی کاربردی و متفاوت می باشد. این بطری آب به صورت باریک و همانند یک کتاب طراحی شده است. این ویژگی امکان قرار دادن و نگهداری از بطری آب در فضاهایی محدود را فراهم می سازد.
39,000 Tomans
  •  

بطری رویال

بطری رویال باطراحی زیبا مناسب برای زیبایی بخشیدن به فضای منزل و نگهداری انواع نوشیدنی میباشد. زوای موجود در بدنه بطری باعث انعکاس نور و زیبایی بیشتر بطری می شود.
37,000 Tomans
  •  

روغن ریز سزار

34,000 Tomans
  •  

بانکه یکی از کاربردی‌‌ترین وسایلی است که برای نظم دهی و مرتب کردن مواد غذایی و خوراکی‌‌ها می‌‌توان مورد استفاده قرار داد. قرار گرفتن مواد غذایی در بسته بندی مربوط به خود سبب افزایش بی‌‌نظمی درون کابینت می‌‌شود که شما با استفاده از بانکه می‌‌توانید فضای در دسترس خود را افزایش دهید. این امر با توجه به کوچک شدن فضای داخل کابینت‌‌ها، بیشتر خود را جلوه می‌‌دهد که در فضای کمتر، حداکثر کارایی را برایتان داشته باشد.زنان خانه‌‌دار قدیمی، از انواع شیشه‌‌های مربا و قوطی‌‌های خالی به جای بانکه استفاده می‌‌کردند هر چند که امروزه نیز کاملا منسوخ نشده و برخی از افراد هنوز این کار را ادامه می‌‌دهند. اما برای نظم و هماهنگی بیشتر استفاده از بانکه توصیه می‌‌شود. درب فشاری به همراه واشر سلیکونی  این بانکه  ازنفوذ هوا به داخل بانکه جلوگیری می کند.

Products specifications
Material Glass & Steel
Perimeter / Weight Size 1 طول: 10.5 عرض: 10.5 ارتفاع: 11
Perimeter / Weight Size 2 طول: 10.5 عرض: 10.5 ارتفاع: 17
Perimeter / Weight Size 3 طول: 9.5 عرض: 9.5 ارتفاع: 14.5
Perimeter / Weight Size 4 طول: 7.5 عرض: 7.5 ارتفاع: 9.5
Perimeter / Weight Size 5 طول: 7.5 عرض: 7.5 ارتفاع: 9
Ideal For مناسب برای نگهداری انواع حبوبات مثل لوبیا ، نخود و هم چنین انواع رب ها و مرباجات و ترشیجات
top