بهترین برند بلور ایرانی

شاید برای شما هم، این سوال پیش آید که کدام شرکت مالک بهترین برند ظروف بلور ایرانیست؟

کدام شرکت صاحب بهترین مارک ظروف بلورکریستال می­باشد؟ چطور می­شود که یک برند ایرانی آن هم در حوزه بلور که نمونه­های خارجی بسیار شیکی هم از آن وجود دارد، اسم و رسمی برای خود دست و پا کند و به یکی از پرفروش­ترین­های جهان تبدیل شود؟ از کجا می­توان قیمت هر یک از این ظروف بلوررا به­دست آورد؟ معتبرترین شعبه­ی این اجناس کجاست؟

دور از انتظار نیست که بازار مدرن امروزی جولانگه انواع متنوع از یک وسیله مورد نیاز باشد زیرا نسل نو این خواستگاه را به وجود آورده استه­ با این حال برای انواع اقسام لوازم آشپزخانه و یا دکوراسیون منزل، کریستال­ ها بی­شک یکی از شیک­ترین آنهاست.

دلیل رونق بازار نمایندگان فروش بهترین مارک بلور ایرانی

چه چیزی باعث شده­است که از دیدن رونق بازار­های بهترین مارک ظروف بلور ایرانی تعجب کنیم؟ کافیست به فروشگاه ­های لوازم خانگی در بازار­هایی چون شوش تهران، صالح آباد کرج و یا عبدالرزاق اصفهان سر بزنیم، آن موقع می­فهمیم که این همه محصولات با کیفیت که درمعیار­های جهانی و ایرانی با هر سلیقه­ای جور است، ساخته و پرداخته­ ی تجربه فراوان است.

قیمت­های تعیینی برای ظروف بلوری

معمولا عمده­فروشی محصولی، ارزان­تر تمام شدن قیمت نهایی برای تک محصول را به ارمغان می­آورد. اشتباه نکنید برای خرید ظروف بلور، تفاوت قیمتی در خرید عمده یا خرده­ی آن وجود ندارد. چه سرویس جهزیه کریستالی بخریم چه یکی از محصولات سرویس را، قیمت تمام شده همان است و تفاوتی وجود ندارد.

ابتدا نمایندگان کارخانه های تولید ظروف بلور در ایران، قیمت گذاری اصلی برای فروش را می­گذارند، البته باید متذکر شویم که این نمایندگی­ها، برخلاف کارخانجات، فروش به صورت تک محصول هم دارند.

تشخیص یک برند باکیفیت

تلاش برای تولید محصول باکیفیتی که مشتری از آن راضی باشد و تداوم این تلاش، مهمترین عامل پیشرفت یک تولید­کننده ظروف بلور است، فکر می­کنید چگونه می­توان یک برند را ارزیابی کرد و تشخیص داد که تا چه حد پیشرفت و موفقیت داشته؟ می­توان رجوع کرد به میزان فروش آن برند در سراسر کشور، تعدد مشتری جذب شده، نظر مشتریان در مورد محصولات و آیا صادراتی داشته یا نه؟

زیباسازان، یکی از تولید­کننده­های ایرانی ظروف بلور، توانسته است تجربه صادرات به کشور­های مختلف را داشته باشد. با خرید از محصولات کارخانه­ ی زیباسازان، بهترین خرید ظروف بلور خود را تجربه کنید مطمئن باشید که پشیمان نمی­شوید.

هرچه کیفیت بالا، فروش بیشتر

اگر کنجکاویم که بدانیم کدام برند کریستال ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار است باید به میزان تقاضای بازار برای محصولات هر شرکت توجه کنیم. هر محصول میزان تقاضای خاص خودش را دارد، اما در این میان تقاضای ظروف بلوری شرکت زیباسازان به جهت کیفیت بالای تولیداتش بشدت بالاست.

توصیه­هایی برای خرید بلور و کریستال اصل

اگر قصد خرید ظروف بلور اصل و شیک را دارید با ما همراه باشید:

  • پولتان چقدر است؟ به یقین همه­ی ما برای هر خریدی ابتدا به بودجه­ای که داریم توجه می­کنیم تا دقیق بدانیم کدام بازار و چه محصولی هدف ماست.
  • قبل از خرید طرح موردنظر خود را دارید یا نه؟ انتخاب و سلیقه­ ی شما بسیار مهم است. برخی افراد به خاطر گرانتر بودن ظروف بلور خارجی، این اشتباه را می­ کنند که حتما از کیفیت بالایی برخوردار است، چه بسا امروزه ظروف بلور ایرانی، نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و تنها دلیل قیمت مناسبشان نسبت به نمونه­ های خارجی، مشتری مداری و حذف شدن هزینه­های اضافی همچون هزینه­ ی واردات و گمرکی این محصولات، است.
  • آیا ظروفی که پیش روی شماست اصل هست یا تقلبی؟ رسیدیم به اصلی­ ترین نقطه­ ی خرید، اگر توانایی تشخیص اصلی یا تقلبی بودن ظروف مشابه را ندارید، تنها راه این است که به شعبه­ ها و نمایندگی­ های معتبر و رسمی شرکت مراجعه نمایید.
  • به نقص­های احتمالی ظروف بلور توجه کنید: توصیه­ ی ما به شما این است که به هیچ وجه، وجود خط و خش، موج یا حباب و یا ضایعهء اضافی بر روی بدنه ­ی  ظروف بلوری را قبول نکنید و در صورت مشاهده از خرید آن خودداری کنید.
  • ظروف بلور رنگی: اگر انتخاب شما ظروف رنگی است، حتما به این نکته که رنگ به همه­ ی جای ظرف به طور یکسان پخش شده باشد توجه کنید.
  • خرید به صرفه: حتما به چند فروشگاه سر بزنید تا قیمت­ها دستتان بیاید.
  • سالم بودن ظروف بلور بسته ­بندی شده به هنگام خرید نهایی: وقتی بسته را دریافت کردید حتما از سالم بودن ظرف داخلش اطمینان حاصل کنید.

 

Leave your comment
top