اقدام به پرداخت

راهنمای خرید ظروف بلور

 

امروزه ظروف بلور در هر خانه ای طرفدار مخصوص به خود را دارد. ظروف بلور دارای تنوع بسیار خوبی هستند. کشورهای مختلفی در جهان در زمینه تولید ظروف بلور فعال هستند. کشور چک را می توان یکی از بهترین و محبوب ترین کشورهای تولیدکننده ظروف بلور در دنیا دانست. محصولات و ظروف بلور ساخته شده در کشور چک به عنوان گران ترین ظروف بلور در بازار لوازم خانگی شناخته می شود. شایان ذکر است علاوه بر کشور چک، کشورهای دیگری نیز مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن و ... در زمینه تولید ظروف بلور پرچم دار هستند. زیباسازان به عنوان تولید کننده ظروف بلور، ظروف پلاستیک و سبد بافت طیف وسیعی از لوازم خانه و آشپزخانه را تولید می کند که می توانید لیست کامل محصولات لوازم خانه و آشپزخانه این شرکت را در اینجا ببینید و مستقیما از کارخانه خرید کنید. پیش از خرید ظروف بلور لازم است تا نکاتی را مد نظر قرار دهید. در ادامه به معرفی نکات طلایی برای خرید ظروف بلور خواهیم پرداخت.

 

تولیدات داخلی محصولات بلور

در طی سالیان اخیر کشور خودمان توانسته است وارد عرصه تولید ظروف بلور شود و افتخاراتی نیز کسب نماید. از جمله برتری های محصولات بلوری داخلی می توان به کیفیت و قیمت مناسب آن اشاره کرد. یکی از برندهای معتبر و شناخته شده بلور تولید داخلی، بلور کاوه می باشد. ظروف بلور کاوه از تولیدات داخلی بوده که قیمت مناسب و تنوع بالایی دارد. از این رو می توانید برای خرید سرویس جهیزیه عروس و سرویس پذیرایی از ظروف بلور کاوه خریداری نمایید. گفتنی است که ظروف زیباسازان از مقاومت بالایی در برابر تغییرات دما برخوردار می باشد. به همین خاطر ظروف زیباسازان بهترین گزینه برای سرو غذاهای سرد و گرم به شمار می روند. قیمت مقرون به صرفه یکی دیگر از مزایای خرید ظروف بلور زیباسازان می باشد که با هر بودجه ای امکان خرید ظروف باکیفیت را در اختیار مشتریان قرار داده است.

 

نکات طلایی خرید ظروف بلور

تا به این جا درباره ظروف بلور داخلی و کشورهای دیگر آشنا شدیم. برای خرید ظروف بلور لازم است تا نکاتی را مورد توجه قرار دهید. در ادامه به معرفی برخی از نکات مهم در خرید محصولات بلور خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

خرید ظروف بلور باکیفیت

یکی از نکات مهم در خرید ظروف بلور، توجه به کیفیت آن می باشد. برای خرید ظروف باکیفیت توصیه می شود حتما خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید.

 

ظروف بلور اصلی و تقلبی

تراش های روی ظروف بلور می تواند نشان دهنده میزان کیفیت آن ظرف باشد. تمیزی تراش های روی ظروف بلور اصل به هیچ عنوان قابل مقایسه با ظروف تقلبی نیست. شفاف بودن، نداشتن حباب، کدر نبودن، یکنواختی رنگ در بخش های مختلف ظرف و مات نبودن از دیگر نکات مهم برای تشخیص بلور اصل می باشد.

نوع بسته بندی ظروف بلور

از دیگر نکات مهم در خرید ظروف بلور می توان به نوع بسته بندی آن ظروف اشاره کرد. شرکت های معتبر تولیدکننده بلور معمولا از بسته بندی های اختصاصی برای ظروف خود استفاده می کنند. یکی از شیوه های تشخیص ظروف بلور اصل از تقلبی، توجه به کارتن و بسته بندی آن می باشد. تهیه کارتن و بسته بندی خاص برای ظروف بلور می تواند نشان دهنده اصل بودن آن ظرف باشد. شرکت های معتبر برای تقویت برندشان اقدام به تهیه کارتن و بسته بندی خاص با آرم و برند خود می نمایند.

 

بررسی تمامی اجزا

در هنگام خرید ظروف بلور آن را خوب مورد بررسی قرار دهید. ظرف بلور نباید ترک خوردگی، لب پریدگی و شکستگی داشته باشد. تک تک ظروف در سرویس بلور را با دقت نگاه کنید که هیچ گونه شکستگی در آن نباشد. در صورتی که اقدام به خریداری فنجان و نعلبکی نموده اید، حتما تمام گوشه، کنار و لبه های آن را مورد وارسی قرار دهید.

Leave your comment
top