سرویس پلاستیک چه رنگی بخریم؟

 

هر شخصی برای خرید وسیله و کالا های خود ملاک هایی را برمی گزیند. ملاک هایی همچون کیفیت ساخت و تولید، برند نام آشنا و مرغوبیت، تنوع در تولید طرح های گوناگون، رنگ های متنوع و گوناگونی که تداعی کننده ی لحظات با نشاطی می شوند و . . . این ها ملاک هایی هستند که هر شخص برای خرید سرویس پلاستیک خود در نظر می گیرد تا یک انتخاب درست داشته باشد. برای خرید منزل و علی الخصوص آشپزخانه، همیشه این سوال بوجود می آید که کدام وسیله، کیفیت و جنس مرغوبی دارد و کدام وسیله با هزینه کمتر، کیفیت بهتری را ارائه می دهد؟ اینگونه سوالات درباره کیفیت محصول بوجود می آید اما شاید بیشتر توجه خانم ها به این موضوع می باشد که کدام طرح و رنگ بیشتر به دل می نشیند. سرویس پلاستیک تولید شده توسط کارخانجات، در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع تولید و راهی بازار می شود که همین امر باعث تردید در انتخاب توسط خریداران می شود. رنگ ها، حس خوبی به خریداران منتقل می سازد که باعث می شود روحیه و طراوتی خاصی به استفاده کنندگان منتقل شود.حال با یکدیگر می بینیم که کدام رنگ ها در میان مردم، از محبوبیت و علاقه ی بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارند:

کدام رنگ ها در سرویس پلاستیک، بیشتر از سایر رنگ ها، دارای محبوبیت می باشد؟

انتخاب رنگ در خرید وسایل، از اولویت های مهم هر خریداری می باشد. رنگ های متنوعی برای سرویس پلاستیک در حال حاضر تولید می شود. بسیاری از افراد برای انتخاب رنگ مورد نظر، از رنگی استفاده می کنند که مُد شده و به عبارتی دیگر، رنگ سال است. برخی در انتخاب رنگ، ملاک را ست کردن با سایر وسایل آشپزخانه خود یعنی کابینت ها و کاشی می گذارند. شرکت های تولید کننده این ظروف و سرویس پلاستیک، با تولید و طراحی های متنوع و رنگ های گوناگون، باعث شدند تا انتخاب برای خریداران بسیار سخت شود و آن ها برای ایجاد تنوع، رنگ های گوناگونی را برای خانه خود برگزینند. برخی از رنگ ها به تازگی تولید شده و روی سرویس پلاستیک ایجاد می شود که تاکنون مورد استفاده قرار نگرفته است. در زیر تعدادی از رنگ هایی که از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند را باهم می بینیم:

سرویس پلاستیک صورتی پاستیلی

این رنگ که در دسته رنگ های ملایم و لطیف قرار می گیرد، آرامش خاصی را به شما منتقل می کند. با دیدن این رنگ، آرامش خاصی که در یک نوزاد است یا حس خوب زندگی که در شکوفه های بهار می باشد به شما منتقل می شود. رنگ پاستیلی، از رنگ های جدید و نو بازار می باشد که در رنگ های سبز پاستیلی، صورتی پاستیلی و آبی و بنفش وجود دارد. این رنگ با رنگ های طوسی، بنفش و سفید ترکیب زیبایی می سازد و باعث زیبایی خانه و آشپزخانه شما می شود.

سرویس پلاستیک رنگ لیمویی

رنگ لیمویی، از محبوب ترین رنگ های موجود در ظروف پلاستیک می باشد. این رنگ که یادآور حس خوب و نشاط تابستان را هدیه می دهد، جلوه ی بسیار زیبایی به دکوراسیون شما می دهد. اگر کابینت یا کاشی هایی به رنگ قهوه ای دارید، سرویس پلاستیک رنگ لیمویی، یک ترکیب بسیار زیبا برای شما می باشد. همچنین این رنگ با رنگ بنفش یا بادمجانی نیز ست می شود و جلوه ی خاصی به منزل شما می دهد. رنگ لیمویی با طیف وسیعی از رنگ های سبز، آبی و بنفش هماهنگ می شود. البته ذکر این نکته الزامی می باشد که در وهله اول باید کیفیت سرویس پلاستیک مورد بررسی قرار گیرد، سپس رنگ مورد علاقه گزینش شود.

سرویس پلاستیک رنگ یاسی

رنگ یاسی، در زمره رنگ های ملایم قرار می گیرد. این رنگ در دسته ی رنگ های سرد قرار می گیرد. ترکیب این رنگ با رنگ های روشنی همچون لیمویی یا سبز روشن، ترکیب زیبایی را به ارمغان می آورد. رنگ یاسی از آن دسته از رنگ هایی می باشد که هم در طیف آبی وجود دارد و هم در طیف قرمز. بسته به انتخاب و سلیقه خود می توانید رنگ روشن یا رنگ تیره آن را خریداری نمایید و جلوه ی فوق العاده ای به خانه یا آشپزخانه تان دهید.

سرویس پلاستیک رنگ طوسی

رنگ طوسی، از پرطرفدارترین رنگ های موجود در سرویس پلاستیک می باشد. طوسی تنها رنگ خنثی می باشد که این امر موجب این می شود که با بسیاری از رنگ ها ست شود و دست خانم های خانه دار را در ترکیب رنگی با سایر وسایل آشپزخانه باز بگذارد. طوسی با رنگ هایی مانند بنفش، صورتی، نارنجی یا سایر رنگ های تولید شده در سرویس پلاستیک ترکیب می شود و طرح زیبایی را بوجود می آورد. در تولید لوازمی همچون استیل که مورد استفاده در آشپزخانه می باشد از رنگ طوسی استفاده می شود تا به راحتی با سایر لوازم خانه ست شود و باعث رضایت خاطر خانم خانه برای خرید آن شود.

نکته بسیار مهم

باید این نکته را در نظر گرفت که در ابتدا باید کیفیت و دوام کالا مورد بررسی قرار گیرد و سپس برای انتخاب رنگ اقدام نماییم.

 

برای خرید ظروف پلاستیک، بلور و سبد بافت شرکت زیباسازان اینجا را کلیک کنید.

Leave your comment
top