گزارش نخستین جشنواره همکاران برتر

گزارش نخستین جشنواره همکاران برتر

بنام زیباساز هستی

نخستين جشنواره تقدير از همكاران برتر سال 93 شركت زيباسازان كيانا برگزار شد.

نخستین جشنواره تقدیر از همكاران برتر شركت زیباسازان كیانا در روز یازدهم اردیبهشت ماه امسال و مصادف با میلاد باسعادت امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) و روز جهانی كارگر با شعار و پیام " راستگویی، محور توسعه پایدار‌" در سالن همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

مهندس رضا مزینانی، دبیر نخستین جشنواره تجلیل از همکاران برتر شرکت زیباسازان طی نشست خبری هدف از برگزاری این همایش را قدردانی از تمامی همکاران در همه حوزه ها و لایه های مختلف سازمان دانست و افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت برای رونق بازار لوازم خانگی ایرانی از همه اقشار جامعه تقاضا داشته که کالاهای ایرانی بخرند و با خرید اجناس ایرانی از ظرفیتهای صنعتگران و تولیدکنندگان کشورمان بیشتر حمایت کنند و امیداریم با تحقق این امر زمینه ارتقای کیفی لوازم خانگی داخلی مهیا شود.
وی با تأکید برلزوم فراهم شدن  بسترهای توسعه و رونق بازارلوازم خانگی ایرانی، درعین حال به مشکلات شاخص این بازار اشاره کرد وگفت: افزایش قیمت تمام شده تولید محصولات لوازم خانگی در کشور تحت تاثیر رشد قیمت حامل های انرژی، مواد اولیه و دستمزدها سبب افزایش قیمت تمام شده تولید محصولات لوازم خانگی در کشور شده که این امر باعث شده است  امکان رقابت با لوازم خانگی وارداتی برای تولید کنندگان داخلی دشوارشود..
دبیر جشنواره درهمین حال با اشاره به اینکه به منظورایجاد مشوق برای حمایت از تولید کنندگان لوازم خانگی داخلی، برای نخستین بار همایش تجلیل از همکاران برتر ازسوی شرکت زیباسازان کیانا برگزارمی شود تأکید کرد: در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در سال 92، به همکاران وعده  داده شد که چنانچه در چهارچوب و ضوابط شرکت، موفق به کسب سقف فروش اعلام شده شوند،از آنان به شکل شایسته و مشخص تجلیل می شود و برگزاری این همایش نیز در این راستا بوده است.
وی همچنین گفت: این جشنواره با حضورنفراتی نظیر مهندس حسن شوندی مدیرعامل و رئیس هئیت مدیره مجموعه زیباسازان کیانا، دكتر بهروز ریاحی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت، دكتر حبیب الله انصاری دبیرکل محترم انجمن صنایع لوازم خانگی ایران، مهندس محمد كارگر مدیر كل سیاستگزاری بازار كار و توسعه اشتغال وزارت تعاون، كار و امور اجتماعی و مهندس سید رحیم مقیمی اصل رئیس اتحادیه مصنوعات پلاستیکی، برگزارگردید.
به گفته مهندس مزینانی به منظورارج نهادن به خدمات همکاران این شرکت در حوزه فروش و قدردانی از عملکرد موفق آنها در سال 1393 ، در این مراسم به 4 نفر از همکاران برتر در شبکه توزیع کشوری، 4 دستگاه خودروی سواری L90 و تیبا اهدا شد.
همچنین از 6 نفر از بنکداران از سرتاسر ایران با اهدای جوایزی از قبیل هزینه کامل سفر به کشورهای توریست پذیر به همراه خانواده های آنها تقدیر شد.

در ادامه نیز جناب آقای مهندس حسن شوندی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شركت زیباسازان كیانا در قسمتی از سخنان خود از دست اندركاران و همكاران مجموعه زیباسازان و همچنین از نمایندگان فروش در شبكه توزیع، بنكداری، فروش مویرگی، فروشگاه های زنجیره ای و همه كسانی كه در این مراسم شركت داشتند تشكر و قدردانی نمود و حضور مسئولین انجمن ها و اتحادیه های بلور، پلاستیك و لوازم خانگی ایران و مدیران، مسئولان و مشاوران وزاری محترم در دولت تدبیر و امید را ارج نهاد و تلاش پر ثمر ایشان را در چنین جشنواره هایی برای پیشرفت كشور بسیار مفید و ارزنده دانست.
مهندس شوندی رسیدن و دستیابی به موفقیت های مجموعه تحت مدیریت خود را پشتكار، تعاون و همدلی تمامی لایه های شاغل در مجموعه زیباسازان دانست و افزود:
" راستگویی، محور توسعه پایدار" همواره شعار و هدف اصلی بنده در سازمان و پیشبرد اهداف درونی و برون سازمانی بوده و خواهد بود.

ایشان با اشاره به اینكه استفاده از اصل راستگویی و سرلوحه قراردادن آن در امور سازمان دغدغه ذهنی بنده بوده و به آن بسیار اندیشیده ام افزود:
راستگویی، نه بخاطر ترس از عِتاب و عِقاب اُخروی ، بلكه از سر هوشمندی، می تواند كامل ترین و جامع ترین مفهوم برای توسعه پایدار باشد و در تمامی حوزه های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و سایر موارد محور توسعه پایدار تلقی گردد.
راستگویی به معنی سادگی و به این معنی نیست كه می بایست هر حرفی را برای دیگران نقل كرد. بلكه بدین معناست كه به دیگران نباید دروغ گفت‌!
مهندس شوندی اذعان داشت: خانواده زیباسازان كیانا صرفا" یك بنگاه تولیدی - اقتصادی نبوده و نخواهد بود و وظیفه توسعه فرهنگ های والای انسانی و اجتماعی را همواره بر دوش خود احساس نموده است.

ایشان در بخشی دیگر از صحبت های خود خاطر نشان كرد:
برگزاری این جشنواره به نمایش گذاشتن دستاوردها و پتانسیل های شركت زیباسازان نیست و موضوع برنامه، یك موضوع كاملا" مهمان محور و فرد محور است.

مهندس شوندی در ادامه ضمن تأكید بر مبحث كارآفرینی، آن را یك رأس مهم از مثلث پیشرفت و توسعه جوامع دانستند و كارآفرینان و تأمین كنندگان را با هر ابعاد كاری كه هستند ارزشمند خواندند و از همكاران در حوزه توزیع خواستند اولویت فعالیت، فروش محصولات ایرانی باشد چرا كه رسالت شبكه توزیع این است كه به وظیفه انسانی و اجتماعی خود عمل نموده و با نادیده گرفتن سودهای كلان از فروش محصولات خارجی، فروش محصولات ساخت داخل را در دستور كار خود قرار دهند و با اشاره به برگزاری چنین جشنواره هایی در سال های آتی، این نوید را به حاضرین و تأمین كنندگان و پیمانكاران مجموعه دادند كه انشأالله و با یاری خداوند، تجلیل از همكاران تأمین كننده نیز در آینده به این مراسم افزوده خواهد شد و با گستردگی بالاتری این مراسم انجام خواهد شد.
ایشان در پایان ضمن تبریك بمناسبت میلاد حضرت علی‌(ع) و با تأكید بر اینكه همواره خود را مفتخر به این می دانند كه یك كارگر هستند، روزجهانی كارگر را به تلاشگران و كارگران سرتاسر ایران اسلامی تبریك عرض نموده و برایشان موفقیت روزافزون آرزو نمودند.

( بازتاب رسانه ای نخستین جشنواره زیباسازان در خبرگزاری های ایران )

 

نظر خود را ارسال کنید
top