بروز ترین ها
پربازدید ترین ها
عضویت در خبرنامه
 • کدامیک از مواد غذایی نباید در ظروف پلاستیکی نگهداری شوند؟

  امروزه توجه به انتخاب ظروف نگهداری مناسب برای مواد غذایی اهمیت ویژه ای یافته است. شاید جالب باشد بدانید اگر چه ظروف پلاستیکی از جمله ظروف پرکاربرد در هر آشپخانه ای به شمار می روند اما برای نگهداری برخی از مواد غذایی هرگز نباید از ظروف پلاستیکی استفاده نمایید. متاسفانه بسیاری از مردم به این موضوع که هر ماده غذایی را نمی توان در ظروف پلاستیکی نگهداری کرد، از این ظروف در منزل، محیط کار، مسافرت و ... استفاده می کنند.

 • بهترین ظروف برای نگهداری از ادویه جات کدامند؟

  یکی از بهترین شیوه های نگهداری ادویه جات آسیاب شده، بسته بندی در ظروف فلزی و یا ظروف شیشه ای با روکش استیل تحت خلاء می باشد. چرا که در ظروف شیشه ای و فلزی با خیال آسوده می توانید ادویه جات را حدودا 12 الی 18 ماه نگهداری نمایید بدون آن که تغییری در آن ها ایجاد شود.

 • لیست کامل سرویس پلاستیک جهیزیه عروس

  اکثر افرادی که قصد خرید سرویس پلاستیک جهیزیه عروس دارند، دنبال این هستند که یک بسته کامل شامل تمام موارد لازم را بدست آورند. این بسته باید دارای کیفیت بالا، لوازم ضروری ، طراحی زیبا، رنگ ها و نقش های گوناگون باشد تا بتواند خریدار را مجاب به خرید آن نماید.

 • سرویس پلاستیک چه رنگی بخریم؟

  هر شخصی برای خرید وسیله و کالا های خود ملاک هایی را برمی گزیند. ملاک هایی همچون کیفیت ساخت و تولید، برند نام آشنا و مرغوبیت، تنوع در تولید طرح های گوناگون، رنگ های متنوع و گوناگونی که تداعی کننده ی لحظات با نشاطی می شوند و . . . این ها ملاک هایی هستند که هر شخص برای خرید سرویس پلاستیک خود در نظر می گیرد تا یک انتخاب درست داشته باشد.