حریم خصوصی

 

زیبـا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های زیبـا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیکی صورت می گیرد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

همچنین زیبـا برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات، محصولات جدید و پرومشن ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها را نداشته بانشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

لازم به ذکر است پیامک های زیبـا تنها از طریق شماره 10006410 برای کاربران و مشتریان ارسال می شود و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از این طریق وجود ندارد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک با هر شماره دیگری تحت عنوان زیبـا، تخلف می باشد. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به IT@zibahome.com اطلاع دهید.

 زیبـا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، زیبـا میتواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نیابد آن را برای شخص دیگری فاش کنند. زیبـا هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

top